Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Stuletni turysta od 60 lat wypoczywa w tej samej miejscowości

Stuletni turysta od 60 lat wypoczywa w tej samej miejscowości
Mężczyzna pozostaje wierny od lat swojej ulubionej miejscowości. (Fot. Twitter/@Ravennanotizie)
Wierność i przywiązanie do ulubionego miejsca wypoczynku może być naprawdę bezgraniczne. Dowiódł tego stuletni turysta z Niemiec, który od 60 lat przyjeżdża na urlop do tej samej miejscowości, Cervia nad Adriatykiem. Władze uczciły ten wyjątkowy jubileusz.

Leo Lenard z Bawarii stał się niewątpliwie ulubionym turystą w nadmorskim miasteczku niedaleko Rawenny w regionie Emilia Romania.

Na jego cześć przygotowano tam huczne obchody i wydana została specjalna uczta, w czasie, której zaserwowano specjały z tej części Włoch, słynącej z wyśmienitej kuchni. Serię atrakcji i prezentów przygotowały dla sędziwego turysty lokalne władze wraz hotelem, w którym zazwyczaj spędza wakacje.

Miejscowe władze dziękując turyście za tę wyjątkową wierność przyznały mu tytuł "Przyjaciel Cervii". Lenard otrzymał także specjalną tabliczkę z napisem po niemiecku: "Podziękowania dla naszego super Leo".

Wzruszonego bohatera ceremonii nie pytano, gdzie spędzi następne wakacje. Dla wszystkich było to oczywiste.