Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Śpiewająca zakonnica powraca z nową płytą

Śpiewająca włoska zakonnica, siostra Cristina, triumfatorka telewizyjnego programu "The Voice of Italy" w 2014 roku, powraca z nową płytą. Pod koniec marca ukaże się jej album "Felice" (szczęśliwa), a wcześniej - 9 marca singiel z piosenką pod tym tytułem.

29-letnia urszulanka Cristina Scuccia podbiła świat swym brawurowym występem w talent-show w publicznej telewizji RAI. W ciągu czterech lat, jakie minęły od jej sukcesu w "The Voice of Italy", włoska zakonnica objechała świat występując w studiach najpopularniejszych programów telewizyjnych i w znanych salach koncertowych. Była także w Polsce w czasie Światowych Dni Młodzieży.

Zakonnica powiedziała włoskim mediom przed premierą jej drugiej płyty: "Każdy na pytanie: jak się dzisiaj czujesz? pragnie odpowiedzieć: jestem szczęśliwy, ale życie stawia przeszkody i nie zawsze jesteśmy gotowi, by tak się czuć".

"Prawdziwe szczęście jest zawsze w nas, w naszym sercu. Słowo szczęśliwy to wszystko, czego życzę każdemu. To pragnienie tych, którzy się kochają. To też moje życzenie dla wszystkich, do których dotrze moja muzyka" - podkreśliła siostra Cristina.

Swoją zawrotną popularność potrafi, jak się zauważa, połączyć ze skromnym życiem klasztornym.