Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Złodzieje nie zdołali uciec. Zepsuł im się samochód

Złodzieje nie zdołali uciec. Zepsuł im się samochód
Funkcjonariusze zatrzymali uciekinierów, gdy... pchali samochód, który zepsuł im się po drodze. (Fot. Policja Podkarpacie)
Wyjątkowego pecha mieli dwaj mężczyźni, którzy ukradli paliwo ze stacji benzynowej w Nisku (powiat niżański). Ich samochód zepsuł się podczas ucieczki. Policjanci zatrzymali złodziei, gdy ci pchali swój pojazd.

W piątek wieczorem na stację paliw w Nisku podjechało renault megane. Z pojazdu wysiadło dwóch mężczyzn, ubranych na ciemno z kapturami na głowie. Zatankowali paliwo do baku i dwóch kanistrów.

W trakcie tankowania mężczyźni dziwnie się zachowywali. Jeden z klientów zauważył, że mają zasłoniętą nalepkę legalizacyjną. Odsłonił ją i zrobił zdjęcie. Widniał na niej inny numer niż na tablicach rejestracyjnych pojazdu. Dwaj mężczyźni w pośpiechu zabrali tylko jeden kanister, wsiedli do samochodu i odjechali.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalili, że właściciel pojazdu pochodzi z miejscowości Burdze. Funkcjonariusze zatrzymali uciekinierów, gdy... pchali samochód, który zepsuł im się po drodze. 

Następnego dnia mieszkaniec Nowosielca znalazł w rowie obok swojego domu tablice rejestracyjne. Okazało się, że prawdopodobnie porzucili je mężczyźni, którzy w piątek ze stacji ukradli paliwo. Policjanci ustalili, że tablice są także kradzione.

21-latek z miejscowości Burdze i 24-latek z Przyszowa Burdze będą odpowiadać przed sądem za kradzież paliwa.