Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zaginął 23-latek z Rzeszowa

Zaginął 23-latek z Rzeszowa
Czy ktoś widział młodego mężczyznę? (Fot. Policja Podkarpacka)
Policjanci poszukują zaginionego Sebastiana Rajzer, 23-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony, 26 kwietnia, wyszedł z mieszkania, nie informując rodziny, gdzie się udaje. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu, waży 65 kg. Jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne blond, ścięte na tzw. jeża włosy; oczy niebieskie, twarz owalną, uszy delikatnie odstające; nos prosty, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrany był w buty sportowe marki Adidas koloru szaro-neonowe (jaskrawa zieleń), dżinsowe długie spodnie koloru ciemnego, granatową kurtkę z białym chińskimi znakami na plecach.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub  tel. (17) 858 32 24 albo (17) 858 33 10 lub pod tel. alarmowy Policji 997.