Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wywiad z Kasią Dziurską - gwiazdą polskiego fitnessu!

Wywiad z Kasią Dziurską - gwiazdą polskiego fitnessu!
Trenerka personalna, tancerka, instruktorka fitness, modelka fitness, Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic - z Kasią Dziurską rozmawiamy o warsztatach, zdrowym stylu życia i motywacji, którą zaraża setki tysięcy Polek!


Kasiu! Co zazwyczaj jadasz na śniadanie?

- Pytanie dostaję na dzień przed zawodami, kiedy moja dieta wygląda nieco inaczej. Na co dzień zaczynam dzień białkowo-tłuszczowo: 3 jajka, 10 ml oleju kokosowego, warzywa. W okresie przedstartowym jem podobnie, ale bez warzyw i soli.

Już w tym miesiącu przylatujesz do Londynu poprowadzić warsztaty "BE FIT razem z Kasią Dziurską". Czy to będzie Twoja pierwsza wizyta w stolicy Wielkiej Brytanii?

- Nie, z tego co kojarzę już czwarta. W kwietniu byłam na zawodach w Kent, niedaleko Londynu - gdzie wygrałam swoją kategorię i OPEN jako jedyna Polka (niemieszkająca w UK). Zostałam jeszcze jeden dzień, aby skorzystać z uroku miasta i zjeść.

Do kogo skierowane są warsztaty?

- Do każdego! Przygotowałam taki program, aby każdy mógł skorzystać i dobrze się bawić! Plan jest różnorodny i ciekawy - mam nadzieję, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie!

Już w tym miesiącu Kasia poprowadzi warsztaty fitness w Londyn/Stansted! (Fot. Facebook/Kasia Dziurska)


Co sądzisz o kondycji Polaków?

- Idziemy w dobrym kierunku! Świadomość Polaków jest coraz większa i cieszy mnie fakt, że chcą o siebie i o bliskich dbać. Widzę, jakie jest zainteresowanie, jeśli chodzi o współpracę online, bądź treningi personalne. Ludzie chcą być zdrowi i silni, chcą się uczyć, jak się prawidłowo prowadzić - bardzo mnie ten fakt cieszy!

Czy z Twojej pomocy korzystają również mężczyźni?

- Tak, oczywiście, prowadzę mężczyzn pod kątem treningów i diety. Teraz przykładowo, razem z Kamilem Wiśniewskim, czołowym zawodowym rajdowcem quadów, przygotowujemy formę na rajd Dakar 2018

Jakie najczęstsze błędy związane ze zdrowym stylem życia popełniamy?

- Przeświadczenie, że głodówki pomogą nam schudnąć, diety cud z o niskiej kaloryczności i milion godzin treningowych w tygodniu. A tak niewiele potrzeba, aby zauważyć zdrowe zmiany! Wystarczy regularność treningów i posiłków - oczywiście dostosowanych do nas, a nie ściągniętych z internetu.

Co sądzisz o Annie Lewandowskiej?

- Miałam okazję i przyjemność poznać się z Anią osobiście. Jest bardzo ciepłą osobą, po ostatnich zawodach dostałam od Ani wiadomość z gratulacjami, co było bardzo miłe. Trzymam za Anię mocno kciuki!

Czas na ostatnie pytanie. Czym dla Ciebie jest motywacja?

- Motywacja jest tym, co mnie nakręca! Bez niej nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem i nie poznałabym tylu cudownych ludzi. Dzięki niej dążę po więcej i spełniam się w 100%. Życzę każdemu, aby znalazł w sobie taką motywację! Mam nadzieje, że choć troszkę będę mogła pomóc podczas warsztatów, a moja historia zainspiruje innych do realizacji swoich celów :)