Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wiemy, gdzie Harry i Meghan odbędą "minipodróż poślubną"!

Wiemy, gdzie Harry i Meghan odbędą
Książę Harry i jego wybranka wkrótce wyruszą do Irlandii. (Fot. Getty Images)
Książę Harry i Meghan Markle odbędą po ślubie podróż do Irlandii - dowiedział się "Irish Independent". Nowożeńcy spędzą na Zielonej Wyspie 2 dni.

Według danych dziennika, nie będzie to prawdopodobnie oficjalna podróż poślubna, a para weźmie jedynie udział w serii spotkań i imprez.

"Najprawdopodobniej będzie to ich pierwsza zagraniczna podróż po ślubie. Ma do niej dojść w czerwcu lub lipcu" - napisał, powołując się na swoje źródło “II”.

Księżę Harry i Meghan mają się pobrać 19 maja w Windsorze. Cel podróży poślubnej utrzymywany jest w ścisłej tajemnicy.

“Harry nie był jeszcze nigdy w Irlandii, ale jego narzeczona spędziła tu jakiś czas jako ambasador szczytu One Young World w 2014 roku. Młoda para jest typem mieszczuchów, dlatego najprawdopodobniej wybiorą na pobyt Dublin. Nie wiadomo jeszcze czy w programie znajdzie się spotkanie z mieszkańcami miasta, ale taki element zwykle jest punktem programu ich oficjalnych wizyt” - kontynuuje gazeta.

Zdaniem obserwatorów, wizyta miałaby pozytywny wpływ na stosunki brytyjsko-irlandzkie, nadszarpnięte ostatnio przez Brexit.

Będzie to druga wizyta członków brytyjskiego dworu tego roku w Irlandii – na przełomie kwietnia i maja spodziewany jest przyjazd księcia Karola z żoną Camillą.