Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Upper Job w Przemyślu: Nowa szansa na pracę

Upper Job w Przemyślu: Nowa szansa na pracę
Fot. Upper Job
Nawet kilkaset osób miesięcznie będzie mogło skorzystać z ofert pracy dostępnych w nowym biurze Upper Job w Przemyślu, które zlokalizowane jest na Dworcu PKS.

Upper Job specjalizuje się w profesjonalnym pozyskiwaniu pracowników dla polskich przedsiębiorców.

Branża budowlana, spożywcza, hotelarstwo, logistyka. To w rekrutacji dla tych branż specjalizuje się Upper Job. W wielu sektorach gospodarki brakuje rąk do pracy. Z drugiej strony, są regiony, w których pracy jest znacznie mniej, niż chętnych. Na te potrzeby stara się odpowiedzieć Upper Job, otwierając swoje biura w kolejnych miastach. W ciągu najbliższych dni ruszą placówki firmy w Gdańsku, Krakowie i Rzeszowie. Dzisiaj otwarto biuro w Przemyślu.

- "Chcemy być tam, gdzie mogą być kandydaci do pracy. Nasz cel, to wspieranie polskich przedsiębiorców, poprzez uzupełnianie ich braków kadrowych.

Wśród poszukujących zatrudnienia, sporą grupę stanowią pracownicy ze Wschodu. To naturalna konsekwencja tego, jak obecnie kształtuje się rynek pracy w Polsce. Nasza obecność w Przemyślu nie jest przypadkowa.

Wierzymy, że znajdziemy tu sporą rzeszę wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmą wyzwanie i w razie potrzeby przeniosą się w inny region Polski. Poza tym, liczymy na obcokrajowców, dla których Przemyśl, to często pierwszy przystanek na drodze do atrakcyjnego zatrudnienia"  – mówi Iwona Załuska, Prezes Upper Job.

Upper Job współpracuje z największymi polskimi pracodawcami w całej Polsce. Biura Upper Job pracują pełną parą, tylko jedno z nich, w czasie 90 dni od otwarcia, odwiedziło ponad 3000 osób. Większość z nich znalazła pracę i do dziś pracuje u przedsiębiorców, z którymi Upper Job ma podpisane umowy. Upper Job wspiera osoby poszukujące pracy. Pomaga im w załatwieniu wymaganych pozwoleń i zdobyciu innych potrzebnych dokumentów. W razie potrzeby, organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje bądź potwierdzające posiadane uprawnienia.

- "Wszystkim zapewniamy dobre, a przede wszystkim przejrzyste warunki pracy i płacy. To nasza dewiza" – dodaje Iwona Załuska.

Za usługi pośrednictwa pracy, firma nie pobiera opłat od pracowników. W swojej bazie posiada kilka tysięcy ofert pracy, pochodzących od pracodawców z całej Polski. Czasem więc decyzja o podjęciu zatrudnienia, będzie się wiązała z koniecznością przenosin w inny region kraju.

Sytuacja na polskim rynku pracy wciąż jest korzystna dla pracowników. Według danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poziom bezrobocia rejestrowanego wyniósł we wrześniu 6,9 procent. Jeśli dane te potwierdzi GUS, będzie to najniższy wskaźnik od 1991 roku. Są oczywiście regiony, w których poziom bezrobocia jest dwukrotnie wyższy od ogólnopolskich danych.

Oferta Upper Job i obecność firmy w kolejnych miastach, jest próbą wyjścia naprzeciw takim potrzebom. Biuro Upper Job w Przemyślu będzie czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 19 oraz w niedzielę między 10 a 18.