Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Twój hotel, lokal lub restauracja może być w przewodniku o Rzeszowie!

Twój hotel, lokal lub restauracja może być w przewodniku o Rzeszowie!
Przewodnik ma promować Rzeszów jako idealną destynację na tzw. city break. (Fot. Thinkstock)
Miasto przygotowuje nowy przewodnik po Rzeszowie wraz z mapą. Zostanie on wydany po polsku, angielsku, niemiecku i ukraińsku.

Będzie dostępny dla turystów w punktach informacji turystycznej, a także dystrybuowany podczas targów turystycznych i wydarzeń promocyjnych, w których Rzeszów bierze udział.

Oprócz informacji o mieście, jego dostępności komunikacyjnej, wydarzeniach, zabytkach itp., mają się w nim znaleźć wpisy dot. rzeszowskich hoteli, restauracji, barów, pubów i innych miejsc, w których można przenocować i zjeść, a także miło spędzić czas.

Przewodnik ma promować Rzeszów jako idealną destynację na tzw. city break, która jest dobrze skomunikowana i oferuje turystom liczne formy ciekawego spędzenia czasu. Dodatkowo Stolica Innowacji ma być przedstawiona jako możliwa "baza wypadowa" dla turystów, którzy są zainteresowani odwiedzeniem innych miejsc na Podkarpaciu.

Osoby zainteresowane umieszczeniem informacji o obiekcie w przewodniku, powinny się kontaktować z Wydziałem Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa do końca stycznia br. (maile: kczyz@erzeszow.pl; kbajrasz@erzeszow.pl).