Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Sting i Shaggy. Wspólny projekt stał sie faktem!

Sting i Shaggy stworzyli utwór zatytułowany "Dont Make Me Wait", który już od dziś będzie dostępny we serwisach cyfrowych. Singiel jest zapowiedzią albumu duetu "44/876". Premiera - 20 kwietnia.

Piosenka "Don't Make Me Wait" zapowiada wyjątkowy album, zatytułowany "44/876", którego premierę zaplanowano na 20 kwietnia. Tytuł albumu zawiera kody kierunkowe dwóch krajów, z których pochodzą Sting i Shaggy: '44' to numer Wielkiej Brytanii, a '876' - Jamajki.

Stinga i Shaggy'ego połączył Martin Kierszenbaum - obecny manager pierwszego i były współpracownik drugiego. Początkowo artyści zamierzali nagrać wyłącznie "Don't Make Me Wait", jednak szybko okazało się, że ich wspólna miłość do Jamajki, a także rozumienie i odczuwanie muzyki, przerodziły się w długogrający krążek. Tych dwóch niezwykle utalentowanych i uznanych w świecie artystów skomponowało materiał, który płynnie łączy karaibskie rytmy z popowym kunsztem i rockową energią.

Podczas pracy w nowojorskim studio, artystom towarzyszyli muzycy i autorzy tekstów z Jamajki i Nowego Jorku, w tym Robbie Shakespeare, Dwayne "iLLwayno" Shippy, Shane Hoosong, Machine Gun Funk, Patexx, Tyrantula, a także niezastąpiony gitarzysta Stinga - Dominic Miller.