Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Sponsor pokazał koszulki. Tak Polacy zagrają na MŚ 2018

Sponsor pokazał koszulki. Tak Polacy zagrają na MŚ 2018
Szczegóły prezentacji owiane były tajemnicą. (Fot. Łączy Nas Piłka)
Wczoraj oficjalnie zaprezentowano nowe koszulki reprezentacji Polski. Dzisiaj piłkarze wezmą udział w sesji zdjęciowej w garniturach jednego ze sponsorów drużyny narodowej.

Podopieczni Adama Nawałki w nowych koszulkach wystąpią w dwóch najbliższych meczach towarzyskich: z Nigerią jutro we Wrocławiu oraz cztery dni później z Koreą Południową w Chorzowie. Biało-czerwoni zagrają w tych koszulkach również na mistrzostwach świata w Rosji.

Szczegóły prezentacji owiane były tajemnicą. Wczoraj w jednym z wrocławskich centrów handlowych Łukasz Piszczek i Piotr Zieliński prezentowali nowe koszulki. To wydarzenie nie było zapowiadane.

"Kibice, którzy akurat byli w tym miejscu, mieli sporo szczęścia. Mamy do dyspozycji dwa komplety strojów: biały i czerwony. Nasze godło jest na piersi po lewej stronie. Zawodnicy zwrócili uwagę, że nowe koszulki są lżejsze od poprzednich i tym samym są bardziej komfortowe" – przyznał rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Zgrupowaniu we Wrocławiu towarzyszy ogromne zainteresowanie kibiców. Fani gromadzą się pod hotelem, w którym zameldowani są biało-czerwoni i oczekują na piłkarzy, kiedy ci wyjeżdżają lub wracają z treningów. Grupy dzieci i młodzieży gromadzą się również pod stadionem przy ulicy Oporowskiej, gdzie podopieczni Adama Nawałki trenują.

"Oczywiście cieszymy się obecnością kibiców, ale nie jesteśmy w stanie każdemu umożliwić wzięcia autografu czy zrobienia pamiątkowej fotografii. Staramy się jednak nie odcinać od fanów, na ile to możliwe" – dodał Kwiatkowski.

Na zgrupowaniu piłkarze oprócz treningów wypełniają zobowiązania wobec sponsorów. Dzisiaj odbędzie się sesja fotograficzna w garniturach, które przygotowała firma odzieżowa sponsorująca polski zespół.

"To kolejne zobowiązanie, które musieliśmy zrealizować na tym zgrupowaniu. W listopadzie z piłkarzy zostały pobrane miary, a w czwartek przymierzą garnitury i zapozują w nich do zdjęć”"– przyznał Kwiatkowski.

Z Nigerią biało-czerwoni zagrają jutro we Wrocławiu, a cztery dni później w Chorzowie zmierzą się Koreą Południową. Początek obu spotkań o godz. 20:45.