Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Spice Girls znowu razem!

Spice Girls znowu razem!
Nowy kontrakt ma obejmować wspólne koncerty i występy w telewizji. (Fot. Getty Images)
Ikona popu Spice Girls, czyli Victoria Beckham, Emma Bunton, Geri Horner (Halliwell), Melanie Brown i Melanie Chisholm, spotkały się, opublikowały wspólne zdjęcie i ogłosiły swój powrót.

"Spędziłyśmy razem cudowne popołudnie, nadrabiając zaległości i wspominając dawne czasy. Zawsze jesteśmy zdumione, jak wielu osobom na całym świecie zależy na naszym powrocie. Czujemy, że to jest dobry moment, aby przywrócić dawną energię Spice Girls" - czytamy w ich oficjalnym oświadczeniu.

O reaktywacji po 18 latach przerwy najsłynniejszego girlsbandu wszech czasów donoszą brytyjskie media, a tabloid "The Star" podał nawet, ile każda ze "spicetek" na tym zarobi - 10 milionów funtów!

Nowy kontrakt ma obejmować wspólne koncerty i występy w telewizji. Spice Girls mają też wydać płytę z największymi przebojami grupy oraz reklamować gadżety dla fanów.

Wykonujący głównie muzykę pop zespół Spice Girls odniósł ogólnoświatowy sukces, sprzedając ponad 80 milionów płyt na całym świecie, najwięcej spośród wszystkich żeńskich grup w dziejach.