Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Sanok: Dom stanął w płomieniach. Nie żyje mężczyzna

Sanok: Dom stanął w płomieniach. Nie żyje mężczyzna
Gdy strażacy przyjechali na miejsce, ogniem zajęty był już cały budynek. (Fot. Thinkstock/zdj. ilustracyjne)
50-letni mężczyzna zginął dzisiaj w pożarze jednorodzinnego domu drewniano-murowanego w Sanoku. Pożar gasiło 24 strażaków. Na miejscu jest prokurator i pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji.

O wybuchu pożaru straż pożarną powiadomiono o godz. 7 rano. Gdy strażacy przyjechali na miejsce ogniem zajęty był już cały budynek.

"W trakcie gaszenia pożaru strażacy ewakuowali z płonącego domu nieprzytomnego, poparzonego mężczyznę. Pomimo długiej reanimacji poszkodowany zmarł" – powiedział rzecznik podkarpackiej straży pożarnej młodszy brygadier Marcin Betleja.

Pożar został opanowany. "W akcji pożarniczej uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej; 24 strażaków. Nie są znane przyczyny, które doprowadziły do jego wybuchu" – dodał Betleja.

Jak poinformował Bartosz Wilk z zespołu prasowego KWP w Rzeszowie, "na miejscu jest prokurator, pracuje też grupa dochodzeniowo-śledcza".