Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rzeszów: 400 nowych miejsc pracy w Asseco Poland

Rzeszów: 400 nowych miejsc pracy w Asseco Poland
Projektowany budynek zostanie połączony z dotychczasową siedzibą spółki przy ul. Olchowej w Rzeszowie. (Fot. asseco.com)
W Rzeszowie powstanie Asseco Innovation Hub, gdzie będą opracowywane zaawansowane technologie dla kluczowych sektorów gospodarki. Całkowita wartość projektu to ponad 80 mln zł. Inwestycja ma być zakończona w 2020 r.

Prezes Asseco Poland Adam Góral o nowej inwestycji poinformował w trakcie Kongresu 590 w Jasionce. Zaznaczył, że nowa inwestycja to centrum badawczo-rozwojowe B+R.

"Dzisiaj cała nasza grupa ma ogromny potencjał i większość tego potencjału badawczego ma być przeniesiona do Rzeszowa w ramach tej nowej inwestycji" - dodał.

Góral podkreślił, że Asseco zawsze w pierwszej kolejności będzie inwestować w Rzeszowie, potem w Polsce, Europie i na świecie. "Tak pojmujemy lokalny patriotyzm" – zaznaczył Góral.

Projektowany budynek Asseco Innovation Hub zostanie połączony z dotychczasową siedzibą spółki przy ul. Olchowej w Rzeszowie. Będzie posiadał ponad 9 tys. mkw powierzchni całkowitej oraz 5 kondygnacji nadziemnych.

Całkowita wartość inwestycji, której zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2020 r. wyniesie ponad 80 mln zł.