Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rzeszów: Konferencja InternetBeta: innowacja, marketing, technologia

Rzeszów:  Konferencja InternetBeta: innowacja, marketing,  technologia
Fot. Gal
Internet, nowe technologie i innowacje – to główne tematy, które poruszane będą na rozpoczynającej się dzisiaj (13.9.17) konferencji InternetBeta w Kielnarowej pod Rzeszowem. W spotkaniu, które potrwa do piątku udział weźmie ponad 450 uczestników.
Organizatorem wydarzenia, które odbywa się już po raz dziesiąty jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jak poinformował pomysłodawca i organizator konferencji Mateusz Tułecki, główną ideą wydarzenia jest łączenie różnorodnych środowisk.

„Nasza konferencja to miejsce spotkania przedstawicieli funduszy, aniołów biznesu i początkujących startupowców. Tu rodzą się owocne kontakty pomiędzy największymi i tymi mniejszymi agencjami digitalowymi oraz przedstawicielami małych i tych całkiem sporych brandów” – dodał.

W trakcie InternetBeta będzie można spotkać właścicieli i osoby odpowiedzialne za marketing największych serwisów i portali internetowych. Będą również reprezentanci świata e-commerce, ludzie nauki, samorządowcy, osoby działające w NGO-sach, socjologowie, psychologowi i dziennikarze.

W tej edycji wydarzenia udział weźmie ponad 450 uczestników, w tym 70 prelegentów. Na scenie pojawią się również influencerzy (osoby, które wpływają na opinię innych), znani przede wszystkim z YouTube. Będą zdradzać szczegóły tego, jak z ich punktu widzenia wygląda współpraca z markami oraz podzielą się swoją wiedzą na temat nowoczesnych mediów.

InternetBeta to również wydarzenie artystyczne. W tym roku wystąpi m.in. zespół Kroki oraz kolektyw „Na Pełnej”, który cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników serwisu YouTube.

Głównymi partnerami tegorocznej edycji konferencji są Synerise, IKEA oraz Daimler.