Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rozpoznajecie tego mężczyznę? Policja czeka na kontakt

Rozpoznajecie tego mężczyznę? Policja czeka na kontakt
Wizerunek osoby podejrzewanej o zniszczenie mienia
Policjanci z Leżajska prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia, do której doszło w budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym. Na nagraniu z monitoringu, widać wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa.

W połowie sierpnia br. na tere należącym do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym doszło do zniszczenia mienia.

Leżajscy policjanci ustalili, że 14 sierpnia br., o godz. 23.10 do drzwi wejściowych budynku szkoły, podszedł młody mężczyzna. Następnie kostką brukową kilkakrotnie uderzył w szybę, co spowodowało jej rozbicie.

Przeprowadzone dotychczas czynności pozwoliły na ustalenie wizerunku osoby, która jest podejrzewana o dokonanie tego przestępstwa.

Osoby, które na opublikowanym wizerunku rozpoznają mężczyznę, proszone są o zgłaszanie się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 17 240 63 10. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.