Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pub nakłada "karę" za rozmowę o królewskim ślubie

Pub nakłada
Właścicielka pubu rozwiesiła nawet ostrzegające plakaty. (Fot. "Metro"/screenshot)
W pubie Alexandra Hotel w Derby lepiej nie wspominać o ślubie Harry`ego i Meghan. Właścicielka lokalu ma już tak dosyć tego tematu, że postanowiła nakładać na klientów kary.

Anna Dyson-Edge nie jest w imprezowym nastroju. Jej stali klienci nie mogli już słuchać o jutrzejszym wydarzeniu, więc postanowiła wprowadzić karę dla tych, z których ust choćby padnie imię jednego z przyszłych nowożeńców.

Właścicielka pubu rozwiesiła nawet plakaty z wyraźnym ostrzeżeniem.

"Strefa wolna od królewskiego wesela! Proszę o nim nie dyskutować. Nie jesteśmy tym zainteresowani. Zamiast tego, porozmawiajmy o piwie lub pogodzie - albo o czymś bardziej interesującym..." - czytamy na wywieszkach za barem.

Jeśli jednak już ktoś wspomni o uroczystości w Windsorze, będzie musiał włożyć pieniądze do charytatywnej puszki, a pieniądze trafią do Nightingale Cancer Unit w Royal Derby Hospital.

Nie po raz pierwszy Dyson-Edge zakazała rozmów o królewskich weselach. W 2011 roku nikt nie był upoważniony do tego, aby napomknąć o ślubie księcia Williama i Kate Middleton.

"Wtedy udało nam się zebrać 400 funtów - głównie od osób, które odwiedzały nasz pub po raz pierwszy" - zaznacza właścicielka lokalu, cytowana przez serwis "Metro".

Wielki ślub i wesele już jutro odbędzie się w Windsorze. (Fot. Getty Images)