Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polak w irlandzkiej edycji "Tańca z gwiazdami"

Polak w irlandzkiej edycji
Maia Dunphy i Robert Rowiński na oficjalnej stronie programu. (Fot. Dancing With The Stars)
Telewizja RTE ujawniła, z kim zatańczy w irlandzkiej edycji "Tańca z gwiazdami" nasz rodak Robert Rowiński. Jego partnerką będzie Maia Dunphy, prezenterka telewizyjna o hiszpańskich korzeniach.

2. irlandzka edycja "Dancing with the Stars" rozpocznie się już jutro. Weźmie w niej udział uczestnik pięciu serii i zwycięzca z 2010 roku Robert Rowiński. Polak został dostrzeżony przez Irlandczyków podczas występów w brytyjskiej telewizji.

“Myślę, że duży wpływ na to miał mój epizod w Strictly come dancing, emitowanym przez telewizję BBC. Brałem też dwukrotnie udział w tournée tego programu z Giovannim Pernice i Pashą Kovalevem. W sumie uczestniczyłem w 95 występach na terenie całej Anglii. W tej trasie były także 2 pary z pierwszej edycji irlandzkiego Tańca z gwiazdami. Myślę, że te kontakty mi pomogły” - wyznał tancerz w wywiadzie dla Londynek.net.

33-latek przyjechał na Zieloną Wyspę w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu trwały intensywne treningi i nagrania. Dopiero w czwartek oficjalnie poinformowano, komu będzie partnerował.

“Prezenterce Mai Dunphy przypadł nowy uczestnik, Robert. Jest ona w dobrych rękach. Robert wystąpi w irlandzkim show po raz pierwszy, ale brał udział w pięciu seriach polskiego odpowiednika programu, z czego ostatnią wygrał” - relacjonuje portal Independent.ie.

Robert zapewnia, że nie może się już doczekać nowego wyzwania.

W tegorocznej edycji programu nie zabraknie uczestników o różnych z różnych krajów, w tym Ukrainy, Estonii czy Włoch.

“DWTS Ireland zapowiada się jako niesamowite doświadczenie. Czuję, że to będzie dla mnie wyzwanie, nawet pomimo tego, że wygrałem w Polsce. To nowy kraj, mnóstwo nowych osób i obcy język. Ale jestem pewien, że to będzie bardzo miłe doświadczenie i bardzo cieszę się ze współpracy z innymi tancerzami i irlandzkimi gwiazdami” - przekazał w listopadzie Rowiński dziennikowi “Herald”.

Zapytany o idealną partnerkę Rowiński przyznał, że ceni sobie poczucie humoru. “Dodatkowym atutem będzie wrodzone poczucie rytmu” - dodał.