Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Podkarpackie ulubione". Fotografuj i wygrywaj

Piotr Lisowski zwyciężył jesienną edycję "Podkarpackie ulubione"
Pokazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia w zimowej scenerii to główny cel zimowej edycji konkursu fotograficznego "Podkarpackie ulubione". W konkursie może wziąć udział każdy, a fotografie mogą przedstawiać dowolne miejsca czy atrakcje regionu.

Konkurs zorganizowany został przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną (PROT) wraz z National Geographic.

Zimowa odsłona konkursu jest kolejną z cyklu "Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku".

"Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym, zimowym wydaniu" – zachęca do udziału Sabina Mermer, koordynator konkursu z PROT.

W konkursie mogą brać udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści zajmujący się fotografią, ze wszystkich regionów Polski, ale nadesłane zdjęcia muszą zostać wykonane na Podkarpaciu.

Fotografie mogą przedstawiać zarówno pejzaże, przyrodę, jak i zabytki, atrakcje miejskie, czy turystyczne.

Zainteresowani udziałem (osoby pełnoletnie) powinni do 28 lutego za pośrednictwem strony www.podkarpackie.national-geographic.pl przesłać swoje prace. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu pięciu fotografii.

Komisja konkursowa będzie oceniać zdjęcia pod względem walorów artystycznych i turystycznych. Za zwycięskie zdjęcia autorzy otrzymają nagrody rzeczowe, w tym: kamerę, pobyty w różnych ośrodkach turystycznych, wycieczkę oraz publikacje PROT i roczną prenumeratę National Geographic Traveler.