Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: Zatrzymano mężczyznę, który zranił żonę wiatrówką

Podkarpackie: Zatrzymano mężczyznę, który zranił żonę wiatrówką
W pościgu rannych zostało dwóch funkcjonariuszy. (Fot. policja Podkarpacka)
Policjanci z Sanoka zatrzymali mężczyznę, który wczoraj na jednej z ulic miasta, najprawdopodobniej wiatrówką zranił swoją żonę. W pościgu za nim rannych zostało dwóch funkcjonariuszy.

Jak poinformowała dzisiaj rano rzecznik sanockiej policji Anna Oleniacz, mężczyzna został zatrzymany wraz z kolegą w jednym z sanockich hoteli wczoraj po godz. 23:00. "Trafił do aresztu, dziś będą z nim prowadzone kolejne czynności, m.in. będzie przesłuchany" – dodała.

Mężczyzna był poszukiwany niemal cały czwartek po tym, jak na jednej z ulic miasta, prawdopodobnie wiatrówką, niegroźnie postrzelił w rękę swoją żonę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że para jest w trakcie rozwodu.

Policjanci zauważyli mężczyznę w jednym z samochodów i podjęli próbę zatrzymania auta, które jechało przed nimi. W trakcie pościgu mężczyzna gwałtownie zahamował i radiowóz uderzył w tył auta. Radiowóz zaczepił się na haku, w który wyposażony był samochód prowadzony przez poszukiwanego mężczyznę.

Mężczyzna ruszył do przodu, ciągnąc za sobą radiowóz przez ok. 200 metrów. Kiedy samochody się odczepiły, mężczyzna uciekł pieszo.

Policjanci, którzy jechali radiowozem, zostali ranni. "Na szczęści, jeszcze w czwartek po badaniach, zostali zwolnieni ze szpitala do domu" – podkreśliła rzeczniczka.