Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie VIP-y na balu

Podkarpackie VIP-y na balu
Marszałek Władysław Ortyl z żoną. (Fot. podkarpackie.pl)
Po raz drugi w G2A Arenie odbył się Samorządowy Bal Charytatywny. Dochód z tego wydarzenia trafi w całości do podopiecznych podkarpackiego hospicjum.

Odbywający się w ramach II Forum Samorządów Bal Charytatywny zgromadził niemal 300 gości.

Tradycyjnie rozpoczął się polonezem prowadzonym przez parę tancerzy. Ich strój nawiązywał do roku 1918, w którym odradzała się polska państwowość.

Tuż po nim, prowadzący: Katarzyna Szewerniak oraz Krzysztof Wanio zaprosili gości do licytacji. Wśród wystawionych na aukcję przedmiotów był m.in. grawerton przedstawiający Belweder - przekazany przez prezydenta Andrzeja Dudę. Wylicytować można było też broszkę, w której na posiedzenia rady ministrów przychodziła premier Beata Szydło.

Były również akcenty sportowe: piłka z podpisami kadrowiczów Nawałki oraz kolacja z trenerem Developresu Rzeszów Lorenzo Micellim.

Dowódca 21 Brygady Strzelców Podhalańskich przekazał ciupagę, która wedle zapewnień dotychczasowego właściciela mogła służyć także rozstrzyganiu skomplikowanych sporów. Mroki lutowej nocy rozjaśniła lampa "Łukasiewicza", podarowana przez marszałka Władysława Ortyla.

Organizatorami Balu były Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Oprawę muzyczną zapewnili Sasha Strunin & Gary Guthman Jazz Show, Freeborn Brothers oraz Bardzo Dobra Kapela.