Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: Pościg za motocyklistą. Uciekinier miał... 14 lat

Podkarpackie: Pościg za motocyklistą. Uciekinier miał... 14 lat
Policjanci prowadzili pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli. Kierowcą okazał się 14-letni mieszkaniec Stalowej Woli.

W niedzielę po godz. 15.30 w Przyszowie (gm. Bojanów) policjanci zauważyli motocykl KTM bez tablic rejestracyjnych. Funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania do kontroli kierującego motocyklem. 
 
Motocyklista nie zareagował na wydawane przez policjantów sygnały świetlne i dźwiękowe. Przyśpieszył i zaczął uciekać, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Ucieczka zakończyła się, kiedy kierowca wjechał w drogę leśną, gdzie motocykl... zgasł. Policjanci zatrzymali motocyklistę. 
 
Jak ustalili funkcjonariusze kierujący jednośladem to 14-letni mieszkaniec Stalowej Woli. W trakcie sprawdzania okazało się, że 14-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a motocykl nie jest zarejestrowany i ubezpieczony. Nastolatek za swój czyn odpowie przed sądem.