Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: Kolejna śmierć pod ciągnikiem

Podkarpackie: Kolejna śmierć pod ciągnikiem
Trwa czarna seria wypadków przy pracach polowych. (Fot. Thinkstock)
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Orzechówce (powiat brzozowski). Mieszkaniec tej miejscowości zauważył, jak jadący ciągnik przewraca się i przygniata kierującego nim mężczyznę. Niestety życia 56-latka nie udało się uratować.

Wczoraj około godz. 16:00 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o wypadku traktorzysty w Orzechówce.

Jak ustalili policjanci, jeden z mieszkańców tej miejscowości, przebywając na terenie swojej posesji, widział w oddali poruszający się po nieużytkach rolnych ciągnik rolniczy. W pewnym momencie pojazd przewrócił się.

Świadek niezwłocznie wezwał na miejsce służby ratownicze. Mimo podjętej reanimacji, życia 56-latka, który został przygnieciony przez ciągnik, nie udało się uratować. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mężczyzna, jadąc ciągnikiem po nieużytkach rolnych, najechał na miedzę, co doprowadziło do wywrócenia się pojazdu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W związku z trwającym już sezonem prac polowych, policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do tragicznego w skutkach wypadku.