Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: 9-latek włożył rękę do pracującego siewnika

Podkarpackie: 9-latek włożył rękę do pracującego siewnika
Poważnymi obrażeniami ręki 9-letniego chłopca zakończyły się wiosenne prace polowe w jednej z miejscowości na terenie gminy Tryńcza. Podczas wysiewu zboża, chłopiec włożył rękę do pracującego siewnika.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 20 w jednej z miejscowości w gminie Tryńcza. Podczas zasiewu zboża, 9-latek nie zauważony przez kierującego ciągnikiem, wszedł pomiędzy ciągnik a siewnik. Otworzył pokrywę zbiornika zboża i włożył tam lewą rękę, która została wciągnięta do środka maszyny. Chłopiec z obrażeniami ręki trafił do szpitala.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego Ursusem - 59-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Mężczyzna był trzeźwy. Obecnie w Komisariacie Policji w Sieniawie prowadzone są czynności, które wyjaśnią przyczyny i okoliczności wypadku.

"Rozpoczął się sezon prac polowych. Nie zapominajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Chwila nieuwagi może kosztować nas utratę zdrowia. Zabierając ze sobą w pole dzieci, musimy zapewnić im właściwą opiekę" - apeluje policja.