Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: 61-latek groził kierowcy. Udawał, że ma broń

Podkarpackie: 61-latek groził kierowcy. Udawał, że ma broń
Policjanci z ropczyckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który przedmiotem przypominającym pistolet, groził kierowcy busa. 61-latek był pijany.

We wtorek wieczorem, dyżurny ropczyckiej komendy został poinformowany o mężczyźnie, który wsiadł do pasażerskiego busa, wyciągnął przedmiot przypominający pistolet i zaczął grozić kierowcy. Chciał zmusić go do pojechania w miejsce, którego sam nie potrafił konkretnie określić.

Po chwili wysiadł z pojazdu. Wtedy kierowca zadzwonił na policję.
 
Funkcjonariusze patrolując teren, szybko zatrzymali mężczyznę odpowiadającego opisowi podanemu przez kierującego busem. Okazało się, że to 61-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 

Wczoraj 61-latek usłyszał zarzuty m.in. gróźb karalnych, do których się przyznał. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.