Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podkarpackie: 13-latek ukradł pieniądze na stacji benzynowej

Podkarpackie: 13-latek ukradł pieniądze na stacji benzynowej
Fot. Thinkstock
Brzozowscy policjanci ustalili osobę, która z pozostawionej saszetki na stacji paliw w Brzozowie, ukradła pieniądze. Łupem złodzieja padło 700 zł. Odpowiedzialnym za to okazał się 13-latek.

Wczoraj około godz. 19:00 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy na stacji paliw w Brzozowie.

Skierowany na miejsce zdarzenia patrol ustalił, że jeden z klientów, po zapłaceniu za paliwo, pozostawił na ladzie saszetkę z dokumentami oraz pieniędzmi, po czym wyszedł z budynku.

Po pewnym czasie pracownik stacji zwrócił saszetkę prawowitemu właścicielowi, który jeszcze nie zdążył odjechać. Jednak mężczyzna po sprawdzeniu jej zawartości, stwierdził, że zginęło z niej 700 zł.  

Funkcjonariusze przystąpili do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Po przejrzeniu monitoringu ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć 13-letni mieszkaniec gminy Brzozów, który w tym czasie, wraz z opiekunami, przebywał na stacji.

Chwilę później policjanci pojechali do jego domu. Chłopiec na widok mundurowych przyznał się do kradzieży i wydał policjantom skradzione pieniądze.

Materiały w sprawie tej kradzieży zostaną przekazane do sądu rodzinnego.