Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pijany 20-latek skakał po samochodzie

Pijany 20-latek skakał po samochodzie
Fot. Policja Podkarpacka
Kierowca taksówki ujął 20-letniego przemyślanina, który uszkodził samochód zaparkowany przy Pl. Legionów w Przemyślu. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

W niedzielę przed godz. 2:00 w nocy dyżurny przemyskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że pijany mężczyzna skacze po samochodzie zaparkowanym przy Placu Legionów w Przemyślu.

Przybyły na miejsce policyjny partol zastał tam funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, którzy przekazali policjantom dwóch mężczyzn, z których jeden został wcześniej ujęty przez kierowcę taksówki.

Funkcjonariusze ustali, że mężczyzna przechodząc obok zaparkowanego pojazdu, wszedł na niego i zaczął po nim skakać. Uszkadzoną powłokę lakierniczą dachu oraz pokrywy silnika, pokrzywdzony wycenili na kwotę 1200 złotych.

20-latek był pijany, miał ponad 1,86 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Drugi z mężczyzn, 21-letni przemyślanin, w trakcie interwencji zachowywał się głośno i wulgarnie, był agresywny. Przeciwko niemu sporządzony zostanie wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Przemyślu z art. 51 par 2 kw.