Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pijana 24-latka spadła z trzech metrów na gruzowisko

Pijana 24-latka spadła z trzech metrów na gruzowisko
Fot. Thinkstock/zdj. ilustracyjne
Dużo szczęścia miał 24-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, która wczoraj w nocy spadła z wysokości ponad 3 metrów na gruzowisko. Do wypadku doszło na terenie kamieniołomu w Bóbrce.

Wczoraj po godz. 22:00 policjanci z leska zostali powiadomieni o wypadku, do jakiego doszło na terenie kamieniołomu w Bóbrce.

W trudno dostępnym miejscu nieczynnej kruszarki skał leżała ranna kobieta, a obok niej koleżanka, która wezwała pomoc. Poszkodowana z urazem głowy została przewieziona do szpitala w Sanoku. 

Funkcjonariusze ustalili, że wieczorem dwie 24-latki, obie mieszkanki powiatu krośnieńskiego, wybrały się na spacer na teren dawnego kamieniołomu. Najpierw piły piwo, później postanowiły podziwiać widoki.

Wdrapały się na nieczynną kruszarkę skał. W pewnym momencie jedna z nich spadła na gruzowisko z wysokości ponad 3 metrów. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości, okazało się, że w organizmie poszkodowanej kobiety było prawie 2 promile alkoholu. U jej koleżanki alkomat wskazał 1,5 promila.