Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Osłabiony i wychłodzony, ale cały. Odnalazł się zaginiony 24-latek

Osłabiony i wychłodzony, ale cały. Odnalazł się zaginiony 24-latek
Jak ustalili policjanci, od dnia zaginięcia mężczyzna przebywał w lesie pomiędzy gminą Trzebownisko a Głogów Małopolski. (Fot. Policja Podkarpacie)
Policjanci odnaleźli poszukiwanego od wtorku 24-letniego mieszkańca Nowej Wsi (powiat rzeszowski, gmina Trzebownisko).

Mężczyzna zaginął w poniedziałek, gdy przed południem wyszedł z domu. Od tamtej pory nie nawiązywał kontaktu z rodziną. 

Dzisiaj około godziny 9:20 policjanci otrzymali informację od pogotowia ratunkowego o tym, że w rejonie cmentarza w Wysokiej Głogowskiej przebywa mężczyzna potrzebujący pomocy. 

Skierowani na miejsce funkcjonariusze po kilkunastu minutach zlokalizowali mężczyznę. Okazał się nim poszukiwany od wtorku 24-letni mieszkaniec Nowej Wsi.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, która przewiozła zmarzniętego 24-latka do szpitala. Mężczyzna jest osłabiony i wychłodzony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Teraz w szpitalu jest mu udzielana pomoc. 

Jak wstępnie ustalili policjanci, od dnia zaginięcia mężczyzna przebywał w lesie pomiędzy gminą Trzebownisko a Głogów Małopolski. Dzisiaj rano zziębnięty i osłabiony poprosił o pomoc przypadkowego przechodnia. Ten zawiadomił służby i do czasu ich przyjazdu przebywał z zaginionym.