Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nietypowy wypadek pary na motocyklu. Wszystko przez owada

Nietypowy wypadek pary na motocyklu. Wszystko przez owada
Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem jednośladu doszło w niedzielny wieczór w Głuchowie na Podkarpaciu. Z jadącego motocykla spadła pasażerka, a jednoślad z kierowcą przewrócił się na poboczu drogi.

W niedzielę po godz. 18:00 dyżurny łańcuckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o nietypowym wypadku z udziałem motocyklisty.

Według przekazanych informacji z jednośladu poruszającego się całą szerokością drogi krajowej nr 94 spadła pasażerka. Chwilę później kierujący motocyklem zjechał na pobocze i tam się przewrócił.

Jak ustalili policjanci, pojazdem marki Yamaha wraz pasażerką jechał 64-letni mieszkaniec Łańcuta. W pewnym momencie kierujący został dwukrotnie ukąszony w szyję przez owada, co spowodowało reakcję uczuleniową. Mężczyzna zaczął tracić przytomność. Zdążył jednak jeszcze znacznie zmniejszyć prędkość pojazdu i zjechać na pobocze.

Zarówno on, jak i pasażerka w wyniku upadku nie odnieśli większych obrażeń. W chwili zdarzenia byli trzeźwi. 64-latek na dalsze badania trafił do szpitala.