Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Multimilioner daje pracę. Ogłoszenie bije rekordy popularności

Multimilioner daje pracę. Ogłoszenie bije rekordy popularności
Nowy pracownik Richarda Bransona będzie pracował w takiej scenerii. (Fot. Facebook/Necker Island)
"Poszukiwany jest osobisty sekretarz i pracownik administracyjny" na prywatnej wyspie brytyjskiego bogacza. To ogłoszenie sprawiło, że internauci oszaleli. Brytyjczycy orzekli, że etat u Bransona na Wyspach Karaibskich to najbardziej elegancka posada na świecie.

Ogłoszenie opublikowano w serwisie LinkedIn. Poszukujący pracy zwrócili na nie szczególną uwagę, bo wybrany kandydat przeniesie się na prywatną wyspę Bransona – Necker Island.

"Masz ochotę pracować na Necker Island? Tak myśleliśmy!” – rozpoczyna się ogłoszenie. Dalej znajduje się informacja, iż nowy pracownik Bransona będzie musiał zajmować się dwoma biurami i zastępować asystentkę bogacza, gdy ta jest na urlopie – podaje dziennik "The Independent”.

"Szukamy oczywiście kogoś z fantastycznymi umiejętnościami administracyjnymi i organizacyjnymi, a także praktycznym doświadczeniem w obłożonym pracą biurze. Ale równie ważna jest Twoja osobowość” - brzmi dalsza część ogłoszenia.

Kandydatów poproszono o przesłanie swojego CV oraz dwuminutowego video, na którym chętny opowie, dlaczego powinien otrzymać te posadę. Zainteresowani powinni też przedstawić interesujące fakty na swój temat. Termin składania wniosków upływa 10 marca.

Necker Island to niewielka wyspa położona w sercu Brytyjskich Wysp Dziewiczych, będąca w całości własnością Richarda Bransona, twórcy marki "Virgin". Obecnie wyspa działa jako luksusowy kurort. Jest też oficjalnym miejscem zamieszkania brytyjskiego multimilionera.