Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mick Jagger nieznany w Indiach...

Czy jest miejsce na ziemi, gdzie nieznany jest zespół Rolling Stones? Okazuje się, że tak, a są to Indie. Mick Jagger podróżuje po ulicach New Delhi tuk tukiem, nie zaczepiany przez fanów.

Mick Jagger w Indiach zachowuje anonimowość, co pozwala mu podróżować swobodne po ulicach motorowymi rykszami, czyli tzw. zwanymi tuk tukami. Lider Rolling Stones wrzuca na swoją stronie w sieci filmiki z podróży. Ostatni nakręcił telefonem, siedząc właśnie w tuk tuku.

Motorowe riksze to najpopularniejszy sposób przemieszczania się w Indiach. Są wszędzie i są tanie, tak jak wiele innych rzeczy w tym kraju. Każdy może poczuć się jak lider Rolling Stones, bo przejazd kosztuje od kilku do kilkudziesięciu rupii, czyli kilka lub kilkanaście złotych.

Fani entuzjastycznie zareagowali na podróże Micka, życząc mu dobrej zabawy i zapraszając do Bangkoku, gdzie słonie przechadzają się niemal po ulicach...