Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan i Harry po raz pierwszy publicznie w 2018 roku

Meghan i Harry po raz pierwszy publicznie w 2018 roku
Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili wczoraj młodzieżowe radio w Brixton w Londynie. (Fot. Getty Images)
Książę Harry i Meghan Markle spotkali się z młodzieżą w jednej z londyńskich rozgłośni radiowych i poznali tajniki pracy nastoletnich prezenterów. Była to już druga oficjalna wizyta narzeczonych od czasu ich zaręczyn.


Młodzieżowa rozgłośnia radiowa Reprezent jest medium dla młodych ludzi. W tym radiu mogą oni słuchać muzyki, którą lubią, a jakiej nie emitują największe brytyjskie rozgłośnie.

Młodzi prezenterzy Reprezent mają możliwość wypowiadania się na antenie i walczą z negatywnymi stereotypami. To dlatego właśnie radio w Brixton odwiedzili książę Harry i Meghan Markle. Para wspiera wiele młodych organizacji i uwrażliwia na problem zdrowia psychicznego, zwłaszcza wśród nieletnich.

Radio Reprezent jest komunalną rozgłośnią - szkoli się w nich wielu młodych ludzi z dzielnicy. Stacja przyciąga również wielu wolontariuszy. 

Meghan Markle i książę Harry gościli w młodzieżowej rozgłośni radiowej "Reprezent". (Fot. Getty Images)

Członkowie rodziny królewskiej nie są częstymi gośćmi w Brixton – dzielnicy, która znana jest z pulsującego życia nocnego z  popularną sceną muzyczną i clubbingową. Jest to miejsce bardzo zróżnicowane kulturowo i stanowi główne skupisko karaibskiej społeczności zamieszkującej Londyn.

Brixton jeszcze do niedawna miało złą reputację ze względu na wysoki stopień przestępczości - obecnie dzielnica zmienia jednak swój charakter.

Zdaniem komentatorów, wizyta Harry’ego i Meghan w rozgłośni młodzieżowej w tej dzielnicy jest kolejnym sygnałem, że para – podobnie jak młodzi ludzie z Reprezent – będzie przełamywać bariery i walczyć ze stereotypami.