Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Margaret podbija Europę!

Margaret wystąpiła w półfinale "Melodifestivalen 2018", szwedzkich eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Polka wykonała utwór "In My Cabana", z którym walczyła o awans do finału.

Piosenka Margaret "In My Cabana" została ogłoszona przez jej macierzystą wytwórnię. Była jedną z około 3 tys. piosenek, aspirujących do udziału w finale preselekcji, które odbyły się w sobotę podczas "Melodifestivalen" - najpopularniejszego festiwalu muzycznego w Szwecji.

"Zgłoszenie do szwedzkich preselekcji piosenki Margaret to inicjatywa wytwórni, a sama piosenkarka nie ukrywa, że startuje jako Polka" - poinformował management artystki.

W drugiej turze dwóch najlepiej ocenionych wykonawców awansowało do finału, a zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca - w tym Margaret - trafili do koncertu drugiej szansy, który odbędzie się za trzy tygodnie.

Piosenkarka startowała w polskich preselekcjach do 61. Konkursu Eurowizji z piosenką "Cool Me Down". Ostatecznie zajęła 2. miejsce, za Michałem Szpakiem.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie.