Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Laureat Oscara wystąpi w Polsce!

Multiplatynowy Thirty Seconds To Mars zagra 18 kwietnia 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Liderem i założycielem grupy jest amerykański aktor Jared Leto, laureat Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Witaj w klubie".


Jared Leto jest wokalistą i gitarzystą Thirty Seconds to Mars, gdzie na perkusji gra jego brat, Shannon. Debiutancka płyta zespołu, zatytułowana po prostu "30 Seconds to Mars", ukazała się w 2002 roku. W sierpniu 2006 roku pierwszy teledysk wyreżyserowany przez Jareda ("The Kill") został nominowany w dwóch kategoriach na MTV Video Music Awards, i otrzymał nagrodę w kategorii MTV2 Video.

W listopadzie zespół nagrał w Chinach teledysk do singla z drugiego albumu, "From Yesterday". Wideoklip był pierwszym w historii teledyskiem amerykańskim kręconym w tym kraju. Zaraz po premierze wideo zespół zaczął trasę, trwającą aż do 2007 roku, udając się między innymi do Australii, gdzie zdobyli 2 z 3 nagród w Australijskich VMA: Best Rock Video i Video of The Year z "The Kill".

Ponadto z inicjatywy magazynu "Fangoria" Leto otrzymał także tytuł "Księcia Ciemności", a teledysk do piosenki "The Kill" zwyciężył w kategorii Najlepszy teledysk nakręcony na podstawie filmu.

W 2010 roku Thirty Seconds to Mars zdobyło statuetkę na MTV EMA za najlepszy zespół rockowy oraz nagrodę MTV VMA za najlepszy teledysk, gdzie nominowanym był "Kings and Queens". W tym samym roku teledysk "Hurricane" został ogłoszony przez MTV najbardziej zaskakującym i niezapomnianym teledyskiem. W 2011 roku zespół zdobył dwie statuetki MTV Europe Music Awards w kategoriach Best Alternative (Najlepszy Zespół Alternatywny) i Best World Stage.

Zespół został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Tytuł ten umocnili premierowym wykonaniem koncertowym singla podczas przełomowego występu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta na gali MTV VMA Award. Thirty Seconds to Mars wykonali "Walk on Water" - pierwszy singiel z nadchodzącego 5 albumu studyjnego grupy. Zespół został właśnie nominowany do MTV European Music Awards - gala odbędzie się 12 listopada tego roku.

Występ w Łodzi odbędzie się w ramach europejskiego tournee zespołu.