Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Książę George napisał list do świętego Mikołaja

Książę George napisał list do świętego Mikołaja
Mikołaj z listem od małego księcia, przekazanego przez ojca chłopca, Williama. (Fot. HEIKKI SAUKKOMAA/AFP/Getty Images)
4-letni książę George, który od września chodzi do szkoły, potrafi już sam napisać list do świętego Mikołaja. Chłopiec poprosił go o tylko jedną rzecz...

Podczas wizyty w Finlandii książę William spotkał się z Mikołajem i podarował mu list od swojego syna. Na specjalnym, ozdobnym druku chłopiec wpisał wymarzony prezent. Okazało się, że na Boże Narodzenie George chce samochód policyjny.

"Byłem grzeczny" - zapewnia Mikołaja mały George... (Fot. Getty Images)


Książę William, podczas oficjalnej wizyty w Finlandii, spotkał się ze Świętym Mikołajem na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Esplanade Park w Helsinkach i osobiście przekazał mu wiadomość od George'a of Cambridge.

Na wcześniej wydrukowanym arkuszu odkrywamy wiadomość napisaną ręką dziecka. Jerzy, który we wrześniu dołączył do prestiżowej Szkoły Battersea Thomasa, podpisał własny list Świętego Mikołaja. Na górze napisał, że jest "grzeczny", a w miejscu, gdzie można było prosić o pięć prezentów, wpisał tylko jeden: "samochód policyjny".

Zdjęcie listu małego księcia, który trafił już w ręce świętego Mikołaja, robi furorę w sieci.