Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Krosno: Śmiertelne zatrucie czadem

Krosno: Śmiertelne zatrucie czadem
Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmierci mężczyzny. (Fot. Flickr)
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 63-letniego krośnianina, który został znaleziony w pomieszczeniu kotłowni swojego domu. Pomimo szybkiej interwencji ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować.

W piątek po godz. 7:00 policjanci interweniowali na ulicy Decowskiego w Krośnie, gdzie w jednym z domów prawdopodobnie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Na miejscu pracowali już strażacy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 63-letni mężczyzna został znaleziony w pomieszczeniu kotłowni przez swoją żonę. Mężczyzna był nieprzytomny i pomimo szybkiej interwencji ratowników, jego życia nie udało się uratować.

Strażacy ewakuowali wszystkich mieszkańców domu, gdyż pomiary stężenia tlenku węgla w budynku wielokrotnie przekraczały normy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.  Ciało 63-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.