Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Koledzy Krychowiaka ukradli... taksówkę!

Koledzy Krychowiaka ukradli... taksówkę!
Klub, którego zawodnikiem jest Grzegorz Krychowiak, zapewnił, że "piłkarze będą podlegać pełnym rygorom naszych wewnętrznych procedur dyscyplinarnych". (Fot. Facebook/West Bromwich Albion)
Czterej piłkarze zespołu angielskiej ekstraklasy West Bromwich Albion ukradli taksówkę w Barcelonie, gdzie zespół przebywał na krótkim zgrupowaniu. Porzucili ją koło hotelu, do którego przyjechali spod McDonald'sa.

Oskarżeni zostali Jonny Evans, Gareth Barry, Jake Livermore i Boaz Myhill - poinformowała miejscowa policja. Kradzież zgłosił taksówkarz, który w jej momencie przebywał poza pojazdem.

Zawodnicy złożyli już publiczne przeprosiny. "Uznajemy naszą winę i bardzo przepraszamy za zachowanie, które stanowiło naruszenie standardów profesjonalizmu, wymaganych od nas jako przedstawicieli West Bromwich Albion" - napisali w oświadczeniu.

Klub, którego zawodnikiem jest Grzegorz Krychowiak, zapewnił, że "piłkarze będą podlegać pełnym rygorom naszych wewnętrznych procedur dyscyplinarnych". Menedżer West Bromwich Alan Pardew dodał, że jest zawiedziony postępowaniem swoich podopiecznych.

West Bromwich zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League. Wygrał zaledwie jedno z ostatnich 25 meczów. Dzisiaj zagra z Southampton w piątej rundzie Pucharu Anglii.