Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kierowca utknął w korku. Postanowił rozdać pączki

Kierowca utknął w korku. Postanowił rozdać pączki
Kierowca Greggs utknął w korku i postanowił rozdawać pączki. (Fot. Twitter/Matt Bowman)
Brytyjska sieć piekarni Greggs stratę towaru przemieniła w marketingowy sukces. Jej kierowca, nie mogąc dostarczyć towaru na czas, rozdał go innym.

Jon Gowing utknął swoją ciężarówką w wielokilometrowym korku na autostradzie M1 w Wielkiej Brytanii. Kierowca Greggs na "pace" miał tysiące pączków i innych słodkości.

Po kilku godzinach mężczyzna skontaktował się z bazą i zapytał, czy mógłby rozdać towar innym kierowcom. Kierownictwo wyraziło zgodę.

Jon zaczął spacerować wzdłuż M1 i za darmo rozdawać słodkości. Les Goff, jeden z obdarowanych, postanowił pomóc Gowingowi.

"To niesamowity gość. Powiedział mi, że jeżeli nie dostarczy wypieków w wyznaczonym terminie, to wszystko trafi do śmieci. Przez cały ten śnieg samochody od kilku godzin nie ruszały się z miejsca. Jon uznał, że równie dobrze może słodkości rozdać ludziom" - relacjonował Goff, który tkwił na trasie od 13 godzin.

Obdarowani kierowcy dzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z nietypowej akcji. Wszyscy podkreślali, że pracownik Greggs "rozjaśnił im dzień".

"Mamy nadzieję, że ten gest sprawi, iż każdy będzie trochę lepszy" -  przyznało kierownictwo Greggs w wywiadzie dla BBC.