Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jasielskie obserwatorium zdjęciem roku!

Jasielskie obserwatorium zdjęciem roku!
I miejsce Bożena Janiszewska – "Obserwatorium ILO"
Zdjęcie obserwatorium I Liceum Ogólnokształcącego wykonane przez Bożenę Janiszewską zdobyło główną nagrodę w konkursie fotograficznym "Jasło FOTOEye". W sumie w tej edycji konkursu rywalizowało 257 zdjęć.

W pierwszym etapie konkursu wybierane były dwa zdjęcia miesiąca - jedno przez komisję konkursową, drugie poprzez głosowanie internautów. W drugim etapie spośród wszystkich zgłoszonych fotografii wybrano zdjęcia roku.

Zwycięzcami w konkursie zostali: 

I miejsce Bożena Janiszewska – "Obserwatorium ILO" (nagroda: 1500 zł), 

II miejsce Mariusz Krzyżak, zdjęcie przedstawiające gwieździstą noc nad Jasłem (nagroda: 1000 zł), 

III miejsce Konrad Maziarz – "MOSiR Jasło" (nagroda: 750 zł).

Komisja przyznała dodatkowe wyróżnienie dla Tomasza Polaka, autora zdjęcia "Brama Kadyiego 10".

Komisja wybrała także 5 fotografii, którym przyznane zostaną wyróżnienia w kategorii tematycznej: architektura miejska – Grzegorz Frączek, zdjęcie "Podkarpackie Centrum Sportów Walki w Jaśle"; pejzaż i przyroda – Mariusz Krzyżak, zdjęcie przedstawiające jasielskie pejzaże; sport i rekreacja – Bożena Janiszewska, zdjęcie Ośrodek Jazdy Konnej Huzar Jasło; miasto w porach roku – Anna Czekaj, zdjęcie "Zima w parku"; winne klimaty – Grzegorz Frączek, zdjęcie "Jasielska winnica w blasku zachodzącego słońca".

30 wybranych zdjęć będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Jasielskim Domu Kultury od 17 grudnia br.