Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jared Leto ponownie jako Joker!

Jared Leto ponownie jako Joker!
Jared Leto ponownie wcieli się w rolę Jokera. (Fot. Getty Images)
Jared Leto wkrótce będzie miał szanse opowiedzieć więcej o swoim mrocznym bohaterze Jokerze. Ponownie ma przywdziać strój Jokera z filmu w "Legion samobójców" Davida Ayera z 2016 roku. Aktor ma również wyprodukować film.

Warner Bros poinformował, że w przygotowaniu jest nowy projekt filmowy z Jokerem kreowanym przez Jareda Leto. Charakterystyczny błazen, książę czarnych charakterów, jest dobrze znany w światowej kinematografii. Po raz pierwszy w Jokera w kinie wcielił się amerykański aktor Cesar Romero w 1966 roku, następnie Jokerem byli: Jack Nicholson, Mark Hamill, Heath Ledger i wreszcie Jared Leto.

Charakterystyczne cechy Jokera, to zielone włosy, blada twarz i niepokojący uśmiech wywołany bliznami w kącikach ust. Jak na razie, nie została ujawniona żadna informacja o fabule i dacie premiery filmu. Widzowie jednak już mają nadzieję, że w filmie zobaczą nieznane fragmenty życia tej kultowej postaci.

Leto jest też gitarzystą zespołu 30 Seconds to Mars. W kwietniu grupa wystąpiła w Łodzi. Leto i jego zespół zawsze chętnie wracają do Polski. Powód? Nie tylko gorące przyjęcie fanów, ale i ich ukochana potrawa - pierogi.