Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Harry i Meghan: Pierwsze oficjalne wyjście nowożeńców

Harry i Meghan: Pierwsze oficjalne wyjście nowożeńców
Świeżo upieczona panna młoda znowu zachwyca. (Fot. Getty Images)
Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy oficjalnie pojawili się jako mąż i żona. Trzy dni od królewskiego wesela księżna i książę Sussex wzięli udział w imprezie z okazji 70. urodzin księcia Karola.

Wczoraj świeżo upieczona panna młoda po raz kolejny zachwyciła podczas wydarzenia w ogrodach Pałacu Buckingham. Meghan Markle znowu postawiła na prostotę i klasykę, którą skradła serca podczas królewskiego ślubu.

Tym razem księżna Sussex wybrała beżową sukienkę marki Goat za 590 funtów. Jak informuje serwis "Metro", strona internetowa sklepu przeżyła prawdziwe oblężenie, a jej serwery przestały działać po tym, jak Markle pojawiła się w kreacji.

Żona księcia Harry'ego dopasowała do sukienki buty i torebkę od Wilbur and Gussie, a także założyła kapelusz słynnego brytyjskiego projektanta - Philipa Treacy'ego.

Co prawda urodziny księcia Karola przypadają dopiero 14 listopada, ale właśnie teraz w ogrodach pałacu Buckingham odbywają się imprezy charytatywne organizowane przez księcia Walii i jego żonę Camillę. 

Warto podkreślić, że para książęca rzuciła się w wir pracy kosztem miesiąca miodowego, który odłożyła o tydzień. Letni grafik księcia oraz księżnej Sussex jest napięty i czeka ich w najbliższych miesiącach wiele oficjalnych spotkań.

Tym razem księżna Sussex wybrała beżową sukienkę marki Goat za 590 funtów. (Fot. Getty Images)