Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Gala Mistrzów Sportu: Anna Lewandowska się nie popisała?

Gala Mistrzów Sportu: Anna Lewandowska się nie popisała?
Anna Lewandowska była zawiedziona przegraną męża podczas Gali Mistrzów Sportu i nie pogratulowała Kamilowi Stochowi. (Fot. Facebook/Anna Lewandowska)
83. Gala Mistrzów Sportu zdominowała sieć. Zwyciężył Kamil Stoch, tryumfator Turnieju Czterech Skoczni. Drugie miejsce zajął Robert Lewandowski. Jego żonie Annie dostało się od internautów, za brak gratulacji dla Stocha...

"Suknia piękna, ale słusznie mówi przysłowie, że nie suknia zdobi człowieka. Zabrakło gratulacji dla Kamila Stocha, który wczoraj miał taki dzień, jak RL9, gdy strzelił 5 bramek w 9 minut" - napisała na profilu jedna z internautek pod zdjęciem Anny Lewandowskiej.

"Pani Aniu. ślicznie Pani wyglądała, ale spaliła się Pani z tekstem, że liczyliście na wygraną" - dorzuciła kolejna fanka.

"Nieszczerość i nie naturalność zauważył każdy. Brak gratulacji ze sceny świadczy chyba o wszystkim. Gratulacje dla Roberta, ale dla Pani więcej pokory" - brzmi inny wpis.

I na koniec głos od fana: "Smutne jest czytanie tych wszystkich złośliwych komentarzy! Robert jest najwybitniejszym Polskim piłkarzem i to dzięki niemu awansowaliśmy na mundial, a 53 gole w sezonie robi wrażenie. Gratulacje dla obu Panów".

Wszyscy zachwycali się natomiast żoną Kamila Stocha, podkreślano jej klasę i skromność.

W imieniu Kamila Stocha nagrodę najlepszego sportowca odebrała żona Ewa, chwalona za naturalność i skromność. (Fot. Facebook/Kamil Stoch)