Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Emeli Sande: "Teksty łatwiej pisać dla innych"

Emeli Sande wśród kobiecych głosów Wielkiej Brytanii ustępuje miejsca tylko Adele. Nie tylko śpiewa, ale też pisze teksty do utworów - dla siebie i innych sławnych artystów. Jak deklaruje: "Chyba mimo wszystko łatwiej pisze mi się teksty dla innych".

Na liście piosenkarek, dla których Sande pisała teksty, znajdują się Rihanna, Leona Lewis czy Alicia Keys. Czy czuje różnicę pisząc dla kogoś?

"Chyba mimo wszystko łatwiej pisze mi się teksty dla innych. Głównie dlatego, że inni artyści potrafią sprecyzować czego dokładnie szukają i oczekują. Dostaję pewnego rodzaju kryteria i muszę się w nich odnaleźć. Kiedy piszę własne teksty to kompozycje zdecydowanie wypływają prosto z mojego serca, mam w głowie wiele pomysłów i często ciężko je uporządkować. Czasem wydaje mi się, że po prostu łatwiej jest napisać coś dla innych osób" - Sande stwierdza w rozmowie z agencją Prestige MJM, która stoi za organizacją koncertu Brytyjki w Polsce.

22 lutego artystka wraz z zespołem zaprezentuje się po raz pierwszy polskiej publice. Wystąpi w ICE Kraków Congress Centre. Z pewnością usłyszymy jej największe hity: "Next To Me", "Hurts", "Heaven" czy "My Kind of Love".