Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Dzieci" Martyny Wojciechowskiej świętują 10. urodziny

Martyna Wojciechowska ze swoją córką. (Fot. PAP Life)
Dziś 10. urodziny obchodzi córka Martyny Wojciechowskiej, dzień wcześniej - program "Po stronie natury", którego jest ambasadorką. "Chciałabym, żeby moja córka mogła oglądać ten świat takim, jakim ja miałam szanse jeszcze go zobaczyć" - informuje z tej okazji podróżniczka.

"Chciałabym też, żeby widziała piękne górskie szlaki czy zwierzęta, ale nie na obrazkach i na zdjęciach, bądź na filmach, które mama zrobiła i przywiozła, tylko chciałabym, żeby miała szanse cieszyć się tą naturą w naturze, żeby sama mogła tego doświadczać" - przekazała Martyna Wojciechowska podczas konferencji inaugurującej 10. już edycję programu "Po stronie natury".

Jak zauważyła ambasadorka, wszyscy mamy jeden wspólny dom - planetę Ziemię - i dlatego warto, abyśmy razem go szanowali i o niego dbali. "To, jak będzie wyglądał ten świat, zależy ode mnie, od ciebie, od nas wszystkich. Dlatego proszę, abyśmy wszyscy się do tego przyłożyli" - apelowała znana podróżniczka.

Wojciechowska zauważyła, że rzadko udziela swojego wizerunku. "W ogóle bardzo uważnie wybieram projekty, w które się angażuję. W ten program zaangażowałam się dlatego, że po stronie natury rzeczywiście jest wszystko to, co najlepsze - mówimy o wodzie, która jest niezbędna do życia, z której się składamy. Tak wiec zrobiłam to z radością już kilka lat temu i to jest właściwie nasze wspólne dziecko, które rośnie i ma się bardzo dobrze" - tłumaczyła Wojciechowska.