Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dwie polskie piosenki na nowej płycie Margaret

"Nie Chcę" i "Byle Jak" to jedyne polskie utwory na ostatnim albumie Margaret "Monkey Business". Piosenkarka udostępniła nagrania na swoim profilu.

"Oddaję Nie chcę i Byle jak w Wasze ręce. Włożyłam w ten projekt mnóstwo serca i mam nadzieje, że je czuć" - napisała na profilu Margaret. "Koniecznie dajcie znać. jak Wam się podoba, komentujcie i udostępniające - Wasza Maggie" - dodała.

"Nie Chcę" i "Byle Jak" to jedyne polskie utwory na ostatnim albumie Margaret "Monkey Business". Płyta składa się z dziesięciu anglojęzycznych utworów i dwóch bonusowych utworów w języku polskim. Wszystkie piosenki poza dwiema współtworzyła Margaret. Oprócz niej najważniejszymi producentami krążka byli Thomas Karlsson i Joakim Buddee.

Album zawiera dwa single: "Blue Vibes" - utwór promujący polską wersję animowanego filmu "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" oraz "What You Do". Płyta zadebiutowała na 8. miejscu polskiej listy przebojów OLiS.

To druga duża płyta w karierze wokalistki. Do tej pory dyskografię Margaret zamykał wydany w 2014 album "Add The Blonde".