Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Depeche Mode zagra w Polsce podczas zimowej trasy

Kraków, Łódź i Gdańsk będą gościć grupę Depeche Mode podczas zimowej części trasy Global Spirit Tour. Jako support zagra zespół Blackline.

Depeche Mode ogłosił supporty na zimową część trasy Global Spirit Tour. Przywilej występu przed koncertem głównym podzielony będzie na czterech artystów: Re-TROS, Pumarosa, EMA oraz Blackline. W każdym kraju, w którym wystąpi Depeche Mode, zagra jeden artysta.

Dla polskich fanów Depeche Mode najważniejsze są dwie informacje: grupa zagra w 2018 roku w Krakowie (7 lutego), Łodzi (9 lutego) i w Gdańsku (11 lutego). Publiczność rozgrzewać będzie zespół Blackline.

Po olbrzymiej, wakacyjnej, stadionowej części trasy Depeche Mode wyprzedaje właśnie areny i amfiteatry w Północnej Ameryce, w tym – bijąc rekordy – czterokrotnie słynne Hollywood Bowl. Po koncertach w Ameryce Północnej zespół zawita z Global Spirit Tour do Europy – europejska trasa odbędzie się w dwóch etapach – przed i po Nowym Roku.

Trasa promująca 14 studyjny album Depeche Mode wydany nakładem Columbia Records 17 marca 2017 r. rozpoczęła się 5 maja. Album w 15 krajach zadebiutował na listach Top 10, a w Stanach i w Wielkiej Brytanii w pierwszej piątce.