Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Bruno Mars gwiazdą Grammy 2018!

Na gali nagród Grammy 2018 gwiazdą był Bruno Mars, który zdobył sześć statuetek, w tym za najlepszy album roku. Ceremonia rozdania nagród odbyła się w niedzielę w nocy w Nowym Jorku.

Na statuetki Grammy 2018 największe szanse mieli Jay-Z, nominowany aż w ośmiu kategoriach, w tym za album roku, nagranie roku, piosenkę roku i najlepszy album rap. Równie mocno kciuki za wyniki Grammy 2018 trzymali fani Kendricka Lamara - nominowanego siedem razy oraz Bruno Marsa - walczącego o zwycięstwo w sześciu kategoriach.

Gwiazdą okazał się właśnie Bruno Mars, który zgarnął aż 6 statuetek w najważniejszych kategoriach, w tym za piosenkę i album roku. Tuż za nim znalazł się Lamar z pięcioma nagrodami - artystę doceniono m.in. za najlepszy album z rapem. Największym przegranym wieczoru został... Jay-Z. Raper mógł zdobyć najwięcej, bo aż 8 statuetek, jednak ostatecznie nie wygrał nic...

Nagrodę w kategorii Najlepsze wykonanie popowe solo otrzymał Ed Sheeran za nagranie "Shape Of You". Brytyjczyk jeszcze w tym roku będzie koncertował w Polsce.

Na scenie gali Grammy 2018 pojawiły się takie gwiazdy, jak Elton John, Kesha, Pink i Lady Gaga.