Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Brat... wielkiego brata wychodzi z cienia

Brat... wielkiego brata wychodzi z cienia
Chris Jagger promuje swoją płytę "All the Best". (Fot PAP Life)
Chris Jagger, brat słynnego lidera Rolling Stones Micka, w listopadzie kończy tournee w Australii i rozpoczyna koncerty w Ameryce Południowej. Muzyk promuje swój album "All the Best".

O tym, że niełatwo jest mieć sławne rodzeństwo przekonało się już wielu artystów. Chris Jagger od zawsze jest w cieniu "wielkiego brata", Micka Jaggera. Chociaż sam lider Rolling Stones próbuje mu pomóc w dotarciu do większej liczby fanów. Ostatnio promował na swoim profilu nagranie młodszego brata "Avalon Girls".

Chris wytrwale robi swoje: kończy właśnie tournee w Australii i rozpoczyna koncerty w Ameryce Południowej. 21 listopada zagra w Buenos Aires.

Wraz z towarzyszącym mu od lat Charlim Hartem, Chris Jagger promuje swoją płytę "All the Best". Muzycy wspólnie grają i komponują piosenki, są też przyjaciółmi poza sceną.

Chris jest dobrze znany w Polsce. Wystąpił u nas kilkakrotnie: ze swoim zespołem Atcha zagrał w 1998 r na zamku w Kraskowie k. Świdnicy (dzień po koncercie The Rolling Stones w Chorzowie), w 2004 w Majątku Artystycznym w Letnicy k. Zielonej Góry, a w 2014 solo i z zespołem Leszka Cichońskiego podczas wrocławskiego Thanks Jimi Festival oraz z zespołem folkowym Buraky na trzech koncertach.