Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Babcia wiozła dzieci do szkoły w klatkach dla psów

Babcia wiozła dzieci do szkoły w klatkach dla psów
Kobieta usłyszała zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. (Fot. Facebook)
62-latka została aresztowana po tym, jak wiozła swoje wnuki do szkoły w kontenerach dla psów. Do niecodziennego zdarzenia doszło w Memphis w USA.

62-letnia Leimome Cheeks nie miała wystarczająco dużo miejsca w samochodzie, więc znalazła niekonwencjonalny sposób, aby zawieźć swoje wnuki - w wieku 7 i 8 lat - do szkoły. Kobieta kazała im wejść do klatek dla psów, znajdujących się z tyłu auta.

Nietypową sytuację nagrał przypadkowy świadek, a wideo trafiło do sieci i w ręce policjantów - informuje CBS News.

Kobieta została aresztowana i usłyszała zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. W czasie policyjnego śledztwa wyszło na jaw, że w tylnej części pojazdu nie było otworów wentylacyjnych, a temperatura sięgała 35 st. Celsjusza.

Dzieci w rozmowie z funkcjonaiuszami potwierdziły, że musiały wejść do kontenerów, ponieważ "na siedzeniach nie było wystarczająco dużo miejsca".

Sąsiadka Skylark Blake wyznała w rozmowie z lokalną prasą, że Cheeks to "miła pani" i "nie wyobraża sobie, żeby była do czegoś takiego zdolna".