Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Anna Lewandowska: "100 lat" dla brata!

Anna Lewandowska:
Anna Lewandowska ze swoim bratem. (Fot. Facebook/Anna Lewandowska)
"Dziękuję, że jesteś! Sto Lat!" - takie życzenia złożyła na profilu Anna Lewandowska swojemu bratu. Piotr Stachurski, młodszy brat żony naszego najlepszego napastnika Roberta Lewandowskiego, skończył 28 lat.

"Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, on spokojny - ja szalona, on w chmurach - ja na ziemi, on pomyśli - ja zrobię, on poezją, a ja prozą...." - napisała na profilu Anna Lewandowska.

Można by tak długo, ale... co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo, co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła" - dodała trenerka.

"Piotruś - inspiruj, tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim, na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają. Dziękuję, że jesteś! Sto Lat!" - podpisała zdjęcie z bratem Anna Lewandowska.

Wpis nie umknął uwadze fanów: "Już myślałam, że Robert zagrożony..." - skomentowała zdjęcie jedna z internautek.